Klub Karate Tsunami StaroĽreby
-strona główna

Otwarty puchar mazowsza karate tsunami dla dzieci


;

        Już się odbył    11-go paĽdziernika 2014      

OTWARTY PUCHAR MAZOWASZA KARATE TSUNAMI

                  DLA DZIECI

Organizatorem bezpo¶rednim był UKS Shuriken StaroĽreby, zawody patronatem swoim obj±ł

Pan Wójt StaroĽreb Józef Stradomski, który otworzył uroczy¶cie zawody i ufundował puchary dla najlepszego zawodnika i zawodniczki. W pucharze uczestniczyli też inni zaproszeni go¶cie:

- dyrektor Szkoły Podstawowej w StaroĽrebach Pan Andrzej Sobiesiak 

- członek rady seimiku samorz±dowego powiatu płockiego Pan Tomasz Duda

- przewodnicz±cy rady gminy w SatroĽrebach Pan Marek Ciećwierz 

- dyrektor  GOK-u Pani  Elżbieta Wojciechowska

 Ze strony medialnej był Tygodnik Płocki 

Do nowoczesnej hali sportowo- widowiskowej w StaroĽrebach oprócz tsunamistów z Shuriken Dojo przybyły drużyny:

- UKS POWA STARE MIASTO K. KONINA

- DOJO PIŁA ODDZIAŁ WAŁCZ

- KUTNOWSKI KLUB KARATE DO TSUNAMI

-  AKADEMIA TSUNAMI BYTOM

Wystartowało 65 zawodników i zawodniczek w trzech 3 grupch wiekowych: kl. 1-3  (kadeci); kl. 4-6 (juniorzy młodsi); kl.1-3 gimnazjum (juniorzy). Wszystkie konkurencje były rozgrywane oddzielnie dla chłopców i dziewczynek w poszczególnych kategoriach wagowych.

Konkurencje na zawodach to: kadeci: sumo- grappling i semi contact kumite (kat wag.: -28 kg, 29-38 kg, 39+ kg.);   ren raku- waza (3 techniki min.), makiwara- kumite.

Konkurencje juniorzy młodsi: sumo-grappling i semi contakt kumite ( kat wag.: -35 kg., 36-45 kg., 46+ kg.) renraku- waza ( 5 technik min.), makiwara- kumite.

Konkurencje juniorzy : semi kontakt kumite (kat. wag.: -45 kg., 46-55 kg., 56+ kg.) , tokui kata z broni±, makiwra- kumite.

Jest nam niezmiernie rado¶nie zakomunikować, iż drużynowo pierwsze miejsce zajęła drużyna ze StaroĽreb przed drużynami ze Starego Miasta i Bytomia, Kutna i Piły. 

Kierownicy ekip za zajęcie poszczególnych miejsc w klasyfikacji drużynowej: na podum za I - Bogdan Marcinkowski ( Shuriken- StaroĽreby), II- Jarosław Wadelski ( uks Powa - Stare Miasto), III- Kamil Kaczmar (Bytom), IV- Tomasz Fajkowski ( Kutno), V - Waldemar Badzi±g (Piła), nagrody wręczali Panowie Marek Ciećwierz i Andrzej Sobiesiak 

W imprezie wzięli udział następuj±cy instruktorzy i kierownicy drużyn oraz sędziowie ( wg. stopni)

- hanshi Waldemar Badzi±g 8 dan Piła

- hanshi Tadeusz Ryniec 8 dan Kutno (sędzia główny zawodów)

- shihan Andrzej Kaczmar 7 dan Bytom

- shihan  Jarosław Wadelski  6 dan Stare Miasto 

- shihan Jacek Łukawczyk 6 dan Kutno 

- shihan Paweł Przybyszewski 6 dan Płock

- meijin   Sławomir Gańczak 3 dan Konin

- sensei Robert Wółkiewicz 2 dan Płock

- sensei Tomasz Fajkowski 1 dan Kutno

- sensei Kamil Kaczmar 1 dan Bytom

- sensei Bogdan Marcinkowski 1 dan StaroĽreby

- sensei Artur Marcinkowski 1 dan StaroĽreby 

 uczestnicy zawodów OTWARTEGO PUCHARU MAZOWASZA KARATE TSUNAMI DLA DZIECI

( nasi go¶cie) Od lewej: Przewodnicz±cy rady gminy P. Marek Ciećwierz, wójt gminy StaoroĽreby- P. Józef Stradomski, członek rady sejmiku powiatu płockiego P. Tomasz Duda, szefowa GOKU - P. Elżbieta Wojciechowska, Dyrektor Szkoły Podstawowej P. Andrzej Sobiesiak

WYNIKI OTWARTEGO PUCHARU MAZOWSZA KARATE TSUNAMI DLA DZIECI
1.MAKIWARA KUMITE JUNIOR CHŁOPCY
I - PEPŁAWSKI MICHAŁ - STAROŻREBY
II- KAWA PRZEMYSŁAW  - BYTOM
III-GOTOWAŁA PRZEMYSŁAW - STARE MIASTO
2.MAKIWARA KUMITE JUNIOR DZIEWCZYNY
I -  PSZENNA ZUZANNA - KUTNO
II - SZCZEPAŃSKA ALICJA -BYTOM
III - DYDERSKA NADIA - STARE MIASTO
3.MAKIWARA KUMITE JUNIOR MŁODSZY CHŁOPCY
I - PASIKOWSKI KONRAD KUTNO
II - KRÓL ADRIAN -BYTOM
III- MARCINKOWSKI KACPER- STARO¬REBY
4. MAKIWARA KUMITE JUNIOR MŁODSZY DZIEWCZYNKI
I - MIZERA PAULINA -BYTOM
II- ŁUKAWCZYK WIKTORIA - KUTNO
III- PRZERADZKA EMANUELA - STARO¬REBY
5.MAKIWARA KUMITE KADECI CHŁOPCY
I - GRABOWSKI OLIWIER - STARO¬REBY
II - ARCIŃSKI KONRAD -STARO¬REBY
III - KOWALEWSKI ADAM -  STARO¬REBY
6. MAKIWARA KUMITE KADECI DZIEWCZYNKI
I - HORZEWSKA SYLWIA - STARE MIASTO
II - GRZELCZYK KINGA - STARE  MIASTO
III -ZIEMSKA JULIA - STARE MIASTO
7. TOKUI KATA JUNIOR CHŁOPCY
I - PEPŁAWSKI MICHAŁ - STARO¬REBY
II - KAWA PRZEMYSŁAW - BYTOM
III - SZCZEPAŃSKI ŁUKASZ - BYTOM
8. TOKUI KATA JUNIOR DZIEWCZYNY
I - PSZENNA ZUZANNA - KUTNO
II - SZCZEPAŃSKA ALICJA - BYTOM
9.SUMO GRAPPLING KADECI CHŁOPCY - 28 KG
I - BUDZIŃSKI OSKAR - STARE MIASTO
II - MACIEJEWSKI MARCELI - STARE MIASTO
III - RZEPCZYK FRYDERYK - STARE MIASTO
10.SUMO GRAPPLING KADECI CHŁOPCY 29-38 KG  38+ KG
I - ARCIŃSKI KONRAD - STAROŻREBY
II - NOŻEWSKI OLAF - STARE MIASTO
III - GRABOWSKI OLIWIER - STARO¬REBY
11.SUMO GRAPPLING KADECI DZIWCZYNKI - 28 KG
I - WITKOWSKA NADIA - STARO¬REBY
II - ZIEMSKA JULIA STARE MIASTO
12. SUMO GRAPPLING KADECI DZIEWCZYNKI 29-38 KG
I - BRZĘCKA OLIWIA - STARE MAISTO
II - GRZELCZYK KINGA - STARE MAISTO
13. SUMO GRAPPLING KADECI DZIEWCZYNKI 39+
I - HORZEWSKA SYLWIA - STARE MIASTO
II  - NOWAK ZUZANNA - STARO¬REBY
14.SUMO GRAPPILNG JUNIOR MŁODSZY CHŁOPCY - 35 KG
I- GRZELCZYK DOMINIK - STARE MIASTO
II- GRZELAK PIOTR - STARO¬REBY
III- FRONCZAK FILIP - STARO¬REBY
15. SUMO GRAPPLING JUNIOR MŁODSZY CHŁOPCY 36-45 KG
I - OBARA JULIAN - WAŁCZ
II - SADOWSKI DAWID - BYTOM
III- MARCINKOWSKI NORBERT - STARO¬REBY
16.SUMO GRAPPLING JUNIOR MŁODSZY CHŁOPCY 46+ KG
I - KOMOROWSKI MACIEJ - WAŁCZ
II - KRÓL ADRIAN - BYTOM
III - NOWISKI MICHAŁ - KUTNO
17.SUMO GRAPLING JUNIOR MŁODSZY DZIEWCZYNKI 36-45 KG
I - MIZERA PAULINA  - BYTOM
II - DYDERSKA NADIA - STARE MIASTO
18. SUMO GRAPPLING JUNIOR MŁODSZY DZIEWCZYNKI 46+ KG
I - SMELCZYŃSKA WIKRORIA - STARE MIASTO
II - MAJTCZAK WIKTORIA - STARO¬REBY
III - PRZERADZKA EMANUELA - STRO¬REBY
19. RENRAKU- WAZA KADECI CHŁOPCY
I - KOWALEWSKI ADAM - STARO¬REBY
II - GRABOWSKI OLIWIER - STARO¬REBY
III - MACIEJEWSKI MARCELI - STARE MIASTO
20. RENRAKU- WAZA KADECI DZIECZYNKI
I - WITKOWSKA NADIA - STARO¬REBY
II - GRZELCZYK KINGA -STARE MIASTO
III- ZIEMSKA JULIA - STARE MMIASTO
21. RENRAKU- WAZA JUNIOR MŁODSZY CHŁOPCY
I - FRONCZAK FILIP - STARO¬REBY
II - GRZELAK PIOTR - STRO¬REBY
III - MARCINKOWSKI KACPER - STARO¬REBY
22. RENRAKU- WAZA JUNIOR MŁODSZY DZIEWCZYNKI
I - MIZERA PAULINA - BYTOM
II - PRZERADZKA EMANUELA - STARO¬REBY
III - MAJTCZAK WIKTORIA - STARO¬REBY
23. SEMI CONTACT KUMITE KADET CHŁOPCY
I - OBAŁKOWSKI KAROL - STARO¬REBY
II - KOWALEWSKI ADAM - STARO¬REBY
III - GÓRECKI JAKUB - STARO¬REBY
24. SEMI CONTACT KUMITE KADET DZIEWCZYNKI
I - ZIEMSKA JULIA - STARE MIASTO
II - WITKOWSKA NADIA- STARO¬REBY
25.SEMI CONTACT KUMITE JUNIOR MŁODSZY CHŁOPCY - 35 KG
I - FRONCZAK FILIP - STARO¬REBY
II- PASIKOWSKI KONRAD - KUTNO
III- (ex aequo) GRZELCZYK DOMINIK - STARE MIASTO
MARCINKOWSKI KACPER - STARO¬REBY
26. SEMI CONTACT KUMITE JUNIOR MŁODSZY CHŁOPCY 36-45 KG
I - MARCINKOWSKI NORBERT - STRO¬REBY
II- ¦MIGIELSKI SZYMON STARE MIASTO
III- (ex aequo) DEDRA JAKUB - STARE MIASTO
DEDRA KAMIL - STARE MIASTO
27. SEMI CONTACT KUMITE JUNIOR MŁODSZY CHŁOPCY 46+ GK
I - KRÓL ADRIAN - BYTOM
II - TABACZYŃSKI WIKTOR - STARE MIASTO
III- PASTERSKI WOJCIECH - STARE MIASTO
28.SEMI CONTAKT KUMITE JUNIOR CHŁOPCY - 49 KG
I - MŁODY JAKUB -STARE MIASTO
II - WARDĘCKI WIKTOR- STARE MIASTO
III - SZCZEPAŃSKI ŁUKASZ - BYTOM
29. SEMI CONTACT KUMITE JUNIOR CHŁOPCY 50-66 KG
I - KOMOROWSKI MICHAŁ - WAŁCZ
II - OLEWSKI PATRYK - STARO¬REBY
III - GOTOWAŁA PRZEMYSŁAW - STARE MIASTO
30. SEMI CONTACT KUMITE JUNIOR CHŁOPCY 67+ KG
I - PEPŁAWSKI MICHAŁ - STARO¬REBY
II - KOZAKOWSKI ADAM - WAŁCZ
III- KAWA PRZEMYSŁAW - BYTOM
31. SEMI CONTACT KUMITE JUNIOR DZIEWCZYNY 51+ KG
I - PSZENNA ZUZANNA - KUTNO
II - SZCZEPAŃSKA ALICJA - BYTOM
32 . SEMI CONTACT  KUMITE JUNIOR DZIEWCZYNY 37- 50 KG
I - MIZERA PAULINA - BYTOM
II- PRZERADZKA EMANUELA - STARO¬REBY
III - DYDERSKA NADIA - STARE MIASTO
DRUŻYNOWO
I - UKS SHURIKEN STARO¬REBY - 66 pkt.
II- UKS POWA STARE MIASTO - 56 pkt.
III - AKADEMIA TSUNAMI BYTOM - 31 pkt.
IV - KUTNOWSKI KLUB KARATE DO TSUNAMI - 15 pkt.
V - PILSKI KLUB KARATE ODDZIAŁ WAŁCZ  - 11 pkt.


 

 

 dalsza relacja  w zakałdce z "życia klubu"- zapraszamy lub na stronie gminy StaroĽreby http://starozreby.eu/index.php?option=com_content&view=article&id=287:otwarty-puchar-mazowsza-karate-tsunami-dla-dzieci&catid=82&Itemid=508

 




Użyte tu fotografie i teksty należ± do wła¶ciciela tej strony.
Kopiowanie lub wykorzystywanie jakichkolwiek fotografii
lub fragmentów tekstu bez pisemnej zgody wła¶ciciela strony jest zabronione.
Naruszenie tych praw w razie ujawnienia grozi odpowiedzialno¶ci± cywiln± i karn±.
Odwiedzin:
2296